LV

SKANDI MOTORS Liepāja iepazīstina ar ŠKODA saimes automašīnām un pulcē interesentus no visas Kurzemes.

Sestdien, 26.oktobrī  jaunajā ŠKODA mājvietā Liepājā, Brīvības ielā 146c - SKANDI MOTORS, norisinājās ŠKODA TESTU DIENA, kas pulcēja interesentus no visas Kurzemes.

 Liepājas ŠKODA dīlera centrs savas durvis vēra šī gada janvārī.  Jau kopš gada sākuma šeit ir iespējams ne tikai apskatīt jaunākos ŠKODA modeļus, bet arī veikt izmēģinājuma braucienus, pasūtīt jaunas automašīnas un arī izvēlēties kādu no īpašajiem piedāvājumiem plašajā noliktavas klāstā. SKANDI MOTORS Liepāja nodrošina arī  kvalitatīvu, ātru un pieejamu ŠKODA servisu, kā arī garantijas un pēcgarantijas auto apkopes pakalpojumus, ievērojot rūpnīcas noteiktos standartus un nodrošinot visaugstākās klientu apkalpošanas prasības.

Sestdien tika pulcēti kopā liepājnieki un interesenti no tuvākajiem reģioniem, lai dotu iespēju iepazīties tuvāk ar ŠKODA automašīnām. Izmēģinājuma braucieniem bija pieejami visi ŠKODA auto modeļi – no mazās klases FABIA  līdz pat iespaidīgajam KODIAQ.  Jāatzīmē, ka ŠKODA saimei šogad piepulcējušies divi pilnīgi jauni modeļi – ŠKODA SCALA un tikko Latvijas tirgu sasniegušais  krosovers – ŠKODA KAMIQ.  Arī šie divi jaunumi bij gan apskatāmi, gan arī izmēģināmi uz ceļa.
ŠKODA populārākais modelis – OCTAVIA tieši šogad svin savu apaļo 60 gadu jubileju un par goda jubilejai klientiem bija pieejami arī īpaši izdevīgi auto iegādes nosacījumi.

Bija padomāts arī par pašiem mazākajiem apmeklētājiem, kas ne tikai tika  pie zaļā ŠKODA hēlija balona, bet varēja izveidot katrs savu auto, turklāt, savā mīļākajā krāsā.

Vecāki, savukārt, varēja baudīt SKANDI MOTORS Liepāja sarūpēto aromātikso kafiju vai tēju kopā ar kādu no uzkodiņām vai arī iemēģināt uz vietas gatavotos hotdogus.   

Visu pasākuma laiku bij iespēja piedalīties orientēšanās spēlē “Iepazīsti Skandi Motors Liepāja”, kuras galvenā balva bij dāvanu karte 100 eur vērtībā.  Izloze tikai veikta plkst. 15:30 un zīmīgi, ka pie galvenās balvas tika komanda ar nosaukumu SUPER-B. Tagad tās dalībniekiem - Andrai un Imantam ir jauns uzdevums - jāizdomā kā šo dāvanu karti iztērēt!

SKANDI MOTORS Liepāja vadītājs Uģis Deķeris atzīst: “Interese par ŠKODA zīmolu ir ļoti liela. Kopā, pasākuma laikā, veikti 64 testa braucieni. Vislielākā interese bija par KODIAQ, SUPERB un pilnīgi jauno pilsētas krosoveru – KAMIQ, kas Latvijas tirgu sasniedzis tikai šomēnes. Paldies komandai un visiem mūsu viesiem par vēl vienu krāsainu rudens sestdienu ŠKODA zīmē”.

ŠKODA dīlera centra automašīnu pārdošanas konsultanti, automašīnu finansēšanas un apdrošināšanas konsultants, kā arī ŠKODA autorizētā servisa pakalpojumi Skandi Motors Liepāja ir pieejami klientiem darba dienās no 8:00 līdz 18:00, kā arī sestdienās no 9:00 līdz 16:00 - Brīvības ielā 146c, Liepājā. Jaunā ŠKODA dīlera interneta vietne – www.skodaliepaja.lv