LV

Skandi Motors Liepāja starp labākajiem prakšu uzņēmumiem.

Apbalvošana tika organizēta  divās nominācijās:

Labākie prakšu uzņēmumi  un labākie darba vidē balstītu mācību uzņēmumi 2021.gadā.

Nominanti un balvas saņēmēji kategorijā labākie prakšu uzņēmumi 2021.gadā Kurzemes reģionā: SIA SKANDI MOTORS, SIA „FIX”, SIA Volts-1,SIA “Profline”

Projekta ietvaros tika organizētas darba vidē balstītas mācības uzņēmumos. Lai šādas mācības varētu īstenot – uzņēmumiem ir savi darbinieki, kuri uzņēmumā tieši darbojas ar audzēkņiem un māca viņiem prasmes, šiem meistariem ir jāapgūst pedagoģiskā kompetence.

Uzņēmumi darba vidē balstītu mācību laikā audzēknim maksā stipendiju vai arī jau mācību laikā slēdz ar audzēkni darba līgumu. Kā arī, darba vidē balstītu mācību laikā, uzņēmumi civiltiesiski apdrošina audzēkni. Tas ir tas, par ko Latvijas Darba devēju konfederācijas vēlas teikt – paldies, jo visi šie darbi ir uzņēmumam jānodrošina, papildus tai atbildībai, kuru viņi uzņemas par audzēkni, kas nonāk darba vidē balstītās mācībās uzņēmumā.

Nominanti un balvas saņēmēji kategorijā: Labākais darba vidē balstītu mācību  uzņēmums 2021.gadā nominanti Kurzemes reģionā: SIA ERGO E.B.F., SIA LANOS, SIA AGB Serviss, SIA LSEZ Jensen Metal 

Apbalvošanas ceremoniju tapusi: Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta projekta “Profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītas mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” ietvaros un ar uzņēmumu: 8 CBR ; INTELLITECH; Pavasaris Housing; PPP; Laflora; Mītavas elektra; KMK auto; Leax; Inchcape motors Latvija; Binders; Orkla; Fotorobs, pasākuma foto nodrošināja Toms Norde.

Uz tikšanos nākamgad “Dari un mācies – viss tikai sācies!” apbalvošanas ceremonijā 2022!