LV

ŠKODA, turpinot paplašināt dīleru tīklu Latvijā, atver jaunu pilna servisa dīlera centru Liepājā.

No šī gada sākuma Liepājā darbību uzsāk jaunākais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs Latvijā - Skandi Motors Liepāja, Brīvības ielā 146c. Dīlera centra atvēršana Kurzemē  ir nākošais solis ŠKODA zīmola attīstībai Latvijā.

Liepājas dīlera centrā ir apskatāms un pieejams aktuālais ŠKODA automašīnu modeļu klāsts ar atraktīviem piedāvājumiem klientiem. Sākot ar šī gada sākumu, ŠKODA dīlera centrā ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienus ar jaunākajiem ŠKODA modeļiem, pasūtīt jaunu automašīnu vai arī izvēlēties kādu no īpašajiem piedāvājumiem plašajā noliktavas krājumā. Jaunais ŠKODA dīleris nodrošinās kvalitatīvu, ātru un pieejamu ŠKODA servisu, kā arī garantijas un pēcgarantijas auto aprūpes pakalpojumus, ievērojot rūpnīcas aktuālos noteiktos standartus un nodrošinot visaugstākās klientu apkalpošanas prasības.

“Patiess prieks, ka jau pašā gada sākumā ŠKODA zīmols Latvijā ir ieguvis jaunu pilna servisa dīleri Liepājā, nodrošinot Liepājas un Kurzemes klientiem pieejamu servisu un plašu modeļu klāstu. Dīlera centrs Liepājā ir jau trešais zīmola dīlera centrs Latvijā ar to apliecinot ŠKODA zīmola mērķi  kļūt par vienu no vadošajiem auto zīmoliem.. Liepājas dīleris ir jau otrais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs reģionos, turpinot paplašināt ŠKODA dīleru tīklu Latvijā. Šī gada laikā esam iecerējuši atvērt vēl vienu dīleru centru Rīgā,” uzsver Māris Jansons, “Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs.

ŠKODA dīlera centra automašīnu pārdošanas konsultanti, automašīnu finansēšanas un apdrošināšanas konsultants, kā arī ŠKODA autorizētā servisa pakalpojumi Skandi Motors Liepāja ir pieejami klientiem darba dienās no 8:00 līdz 18:00, kā arī sestdienās no 9:00 līdz 16:00 Brīvības ielā 146c, Liepājā. Jaunā ŠKODA dīlera interneta vietne – www.skodaliepaja.lv

Ejot līdzi laikam un tehnoloģijām, kopš gada sākuma visiem ŠKODA potenciālajiem klientiem ir pieejams ŠKODA modeļu konfigurators. Šis digitālais instruments ļaus iepazīt kāroto ŠKODA modeli detalizētāk, vienlaicīgi sniedzot informāciju par izvēlētā automobiļa komplektāciju un cenu. Arī aktuālā ŠKODA modeļu noliktava ir pieejama digitālā vidē, īpašie servisa piedāvājumi un aktualitātes kā arī pieteikšanās testa braucieniem.