LV

ŠKODA testu diena arī šogad!

Sestdien, 12.septembrī  ŠKODA mājvietā Liepājā, Brīvības ielā 146c - SKANDI MOTORS, norisinājās, nu jau tradicionālā  ŠKODA TESTU DIENA.

Arī šogad tika kopā pulcēti liepājnieki un interesenti no apkārtējiem reģioniem, lai dotu iespēju tuvāk iepazīties ar ŠKODA automašīnām. Kopumā tika veikti 85 testa braucieni, no kuriem 42 ar Latvijā tik populārajiem krosoveriem – KODIAQ, KAROQ un KAMIQ! Ikvienam bija arī unikāla  iespēja apskatīt un izbraukt ar šobrīd pašu jaunāko no modeļiem -  ŠKODA OCTAVIA.

SKANDI MOTORS komanda bija padomājusi, lai ikvienam ierodoties būtu sajūta, ka diena ir izdevusies! Paralēli testa braucieniem bija pieejamas arī dažādas aktivitātes visai ģimenei.
Vecāki varēja baudīt SKANDI MOTORS Liepāja sarūpēto aromātisko kafiju vai tēju kopā ar kādu no gardajām uzkodām. Visu pasākuma laiku bija iespēja piedalīties orientēšanās spēlē “Iepazīsti SKANDI MOTORS Liepāja”, kurā galvenā balva bij dāvanu karte 100 eur vērtībā. Savukārt, paši mazākie apmeklētāji varēja ļauties mākslinieciskām nodarbēm, krāsojot auto vai iegūstot kāda pasaku varoņa cienīgu sejiņu.

 Liepājas ŠKODA dīlera centrs savas durvis vēra 2019.gada janvārī.
 Ikviens ir aicināts apskatīt, iepazīt un izmēģināt jaunākos auto katru darba dienu no 8:00 – 18:00, kā arī sestdienās no 9:00 – 16:00.
SKANDI MOTORS Liepāja nodrošina arī kvalitatīvu, ātru un pieejamu ŠKODA servisu, kā arī garantijas un pēcgarantijas auto apkopes pakalpojumus, ievērojot rūpnīcas noteiktos standartus un nodrošinot visaugstākās klientu apkalpošanas prasības. Esi laipni gaidīts! 

Paldies par foto: Annai Džeriņai un Modrim Heldam.